Wybierz język:

Transport
SANTAGRO to firma z dużym doświadczeniem na rynku usług transportu chłodniczego.
Logistyka
Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy w stanie dla naszych klientów zaplanować, realizować i kontrolować sprawny i efektywny ekonomicznie przepływ surowców, materiałów i wyrobów gotowych. Nasze działąnia logistyczne obejmują: obsługę klienta, przepływ informacji, kontrolę zapasów, realizowanie zamówień, procesy zaopatrzeniowe , pakowanie, obsługę zwrotów, transport i składowanie.
Magazynowanie
Firma Santagro dysponuje własnym magazynem. Na powierzchni ponad 1500 m2 możemy zaoferować usługi przechowania, przeładunku, a nawet przepakowania towaru.
Santagro polisa
Wychodząc na przeciw przewoźnikom firma Santagro posiada w swojej ofercie ubezpieczenia transportowe.

HOME


Firma Santagro  to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które działa w sektorze transportowym nieprzerwanie od 2011 roku. Doświadczenia zdobyte przez ten okres oraz wykwalifikowana kadra pozwala w sposób profesjonalny obsłużyć kompleksowo naszych wymagających klientów.


Współpracujemy z wieloma operatorami logistycznymi z Europy. Dysponujemy najnowocześniejszym taborem pojazdów, który powiększamy z miesiąca na miesiąc. 100% zleceń realizujemy własną flotą - nie zatrudniamy podwykonawców co daje doskonały wgląd w realizację zleceń na każdym z jego etapów.

Dzięki ciągłym szkoleniom wewnętrznym naszych pracowników jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie. Corocznie bierzemy udział w spotkaniach logistycznych zarówno w kraju jak i zagranicą, gdzie zapraszamy naszych przyszłych klientów do współpracy. Naszym zasięgiem usług obejmujemy całą Unię Europejską ze szczególnym naciskiem na Francję, Hiszpanię i Portugalię.


Poza podstawową działalnością oferujemy również powierzchnię magazynową do wynajęcia, usługi składowania towarów oraz ubezpieczenia transportowe.

Dysponujemy nowoczesną flotą,
a nasi kierowcy posiadają najwyższe kwalifikacje.

BEZPIECZEŃSTWO

Firma Santagro posiada bardzo rozbudowane i kompletne ubezpieczenie przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym z sumą gwarantowaną 250 000 EUR na każde zdarzenie. Dodatkowo wszystkie auta wyposażone są w system GPS oraz alarmy nieautoryzowanego otwarcia skrzyni ładunkowej. Podczas przewozu towarów auta naszej floty korzystają tylko i wyłącznie ze strzeżonych parkingów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe bezpieczeństwo przewożonym towarom.

MOCNE STRONY

Naszą najmocniejszą stroną jest punktualność. Zawsze staramy się być "just in time". Kierowcy zatrudniani w naszej firmie posiadają duże doświadczenie, szereg przebytych kursów i szkoleń. Staramy się zatrudniać pracowników ze znajomością języków obcych. To co dodatkowo wyróżnia naszą firmę to elastyczność, komunikacja i sprawny przepływ informacji między naszą firmą a zleceniodawcą.

NOWOCZESNY TABOR

W skład naszej floty wchodzą najnowocześniejsze, niezawodne i w pełni ekologiczne samochody posiadające odpowiednie certyfikaty EURO V i EURO VI. Oprócz ciągników siodłowych dysponujemy chłodniami KRONE z agregatami Thermoking. Wszystkie chłodnie posiadają rejestratory temperatury, drukarki, kosz z paletami na wymianę oraz specjalne zabezpieczenia uniemożliwiające dostęp do przewożonego towaru. Część naczep jest wyposażona w podwójną podłogę typu "dopplestock" oraz ściany grodziowe pozwalające na transport towarów z różną temperaturą przewozu.

MAPA DOJAZU

Drukuj
nasza flota
Our website is protected by DMC Firewall!